Aktualności

Zajęcia w drugim tygodniu ferii

Wy to wszystko wiecie, ale jeszcze raz przypominamy, że zajęcia dla Grupy I w dniach 09-13.02.2014 r. odbywać się będą w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 32 w Bielsku-Białej (Wapienica, obok gimnazjum nr 15) w godzinach 10.00-13.00.

Sukcesy w Łodzi

2014-12-07

na zdjęciu Kinga Krzykowska i Natalia Polaczek

 

Międzynarodowy Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego zdobyty! Natalia Polaczek przywiozła złoty medal a Kinga Krzykowska srebrny! Jest to pierwszy indywidualny medal Kingi - brawo!

Anastazja Piątek i Katarzyna Wątroba odpowiednio na piątej i szóstej pozycji. Czekamy na kombinację 1 i 2 albo 2 i 3, bo one zawsze koło siebie....

Na uwagę zasługuje debiut na zawodach Karoliny Kowali, która w miarę trwania swojego występu coraz lepiej sobie radziła. Pierwsze koty za płoty. Trenerki były z Karoliny, tak jak i wszystkich naszych zawodniczek, bardzo dumne.

Występ:

Natalii Polaczek http://youtu.be/D8EIuuFRe9k i http://youtu.be/LM8lYGXxsYE

Kingi Krzykowskiej http://youtu.be/MsbK2eC3JVk

Anastazji Piątek http://youtu.be/-QfjXtQfFhE i http://youtu.be/AjqVFSx161s

Katarzyny Wątroby http://youtu.be/sBI8LM52Z18 i http://youtu.be/OYX_sMYX5Lo

Karoliny Kowali http://youtu.be/AVuThUPVDcY

Mikołaj u gimnastyczek

Zdjęcie do Newsa Plus

2014-12-06

U naszych zawodniczek też był Mikołaj. Ciężko trenują i były grzeczne, to zasłużyły. To był tylko symbol i tradycja a wszystkim życzymy wymarzonych prezentów pod choinką. Więcej zdjęć w Galerie-Zdjęcia.

Srebrne dziewczyny

W niedzielę 30.11.2014 r. w Katowicach odbył się Turniej o Puchar Prezesa OZG. Nasze reprezentantki wywalczyły dwa miejsca na podium - srebrne medale powędrowały do Mai Ostrowickiej i Marty Płacheckiej. Kinga Krzykowska ukończyła zawody na siódmej pozycji a Emilia Grzybowska zajęła miejsce w drugiej dziesiątce. W przypadku Kingi i Emilii uwagę zwraca coraz wyższa liczba punktów, które otrzymują za swoje występy. Dziewczęta jak zwykle prezentowały się pięknie dzięki swoim umiejętnościom a także kosmetykom firmy GLAZEL.

Występ:

Emilii Grzybowskiej http://youtu.be/wD_AwAGh67o

Kingi Krzykowskiej http://youtu.be/gFzfC8uzLqE

Mai Ostrowickiej http://youtu.be/ntJ9ivfPMtE

Marty Płacheckiej http://youtu.be/bEmAwsYBvK8

Medal Marty

Zdjęcie do Newsa Plus

2014-11-22

Dzisiaj w Katowicach odbył się Bajkowy Turniej w gimnastyce artystycznej. Nasze reprezentantki spisały się zupełnie przyzwoicie a ukoronowaniem ich występów był brązowy medal Marty Płacheckiej. Emilia Grzybowska i Kinga Krzykowska nieco dalej, bo w drugich dziesiątkach. Co ważne, każda z zawodniczek wie, że mogła się zaprezentować nieco lepiej. Pracujemy dalej i pniemy się coraz wyżej.

Występ:

Emilii Grzybowskiej http://youtu.be/NgLzEEm9Pw4

Kingi Krzykowskiej http://youtu.be/w0mcUUYpMSQ

Marty Płacheckiej http://youtu.be/K8QWTTRswa4