Aktualności

November rain

Zdjęcie do Newsa Plus

W sobotę 15.11.2014 w Krakowie, w nowej hali wystąpiły nasze najmłodsze zawodniczki - Kinga Krzykowska i Maja Ostrowicka. Maja w pierwszej dziesiątce, Kinga nieco niżej, ale fakt, że wystąpiły tam szybciej niż legenda rocka, mogą sobie zapisać w CV! 

Występ:

Kingi Krzykowskiej http://youtu.be/pLgzIt8GPsg 

Mai Ostrowickiej http://youtu.be/yMS3zTxE868 

 

Guns N' Roses https://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE (Slash wystąpi w Krakowie 20.11.2014)

Mistrzostwa Świata 2014

Zdjęcie do Newsa Plus

W dniach 22 - 28 września 2014 r. w tureckim Izmirze odbyły się Mistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej. Ponieważ jedyny związek telewizji z misją polega na tym, że raz na jakiś czas można późno w nocy zobaczyć "Misję" z Robertem De Niro w roli głównej a jednym z ważniejszych problemów jest to, że rolnik szuka żony, tą drogą zachęcamy Was do obejrzenia filmów z Turcji: http://www.youtube.com/playlist?list=PLNYqWWimiG-M5gwniUqp7KbvHQkv9r_dX.

Piszą o nas i kręcą

Pod adresem http://www.beskidzka24.pl/artykul,gimnastyczki_z_pasja,25765.html tekst i mnóstwo zdjęć na portalu www.beskidzka24.pl.

Pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=NbKyw0S14S0 filmowe wspomnienie z naszych zawodów.

Wiele zdjęć również na stronie http://cobraostra.blogspot.com/.

Coś się kończy a coś się zaczyna

2014-10-19

Do niedawna Majka z sali treningowej, od jakiegoś czasu Pani Trener Maja Kozioł. Dzisiaj pożegnała się z zawodniczkami i kibicami występem podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Najbardziej zawzięta dziewczyna z zawziętych i najbardziej twarda z tych twardych od dzisiaj już tylko przekaże wam to, czego przez te kilka lat się nauczyła. Jeżeli połączycie z Nią swą pasję, to nie tylko "Pasja" będzie miała z Was pociechę. Dziękujemy Maju i czekamy na medale podopiecznych!

Pod tym adresem http://youtu.be/QX3ERCfc2n4 krótki filmik związany z Panią Trener.

III Turniej o Puchar Prezydenta B-B

2014-10-19

Za nami III Turniej o Puchar Prezydenta Bielska-Białej rozegrany pod czujnym okiem sędzi międzynarodowej z uprawnieniami FIG Pani Iriny Lortkipanidze, która niedawno reprentowała nasz kraj na mistrzostwach świata w Turcji. Ogromnego wsparcia udzieliły nam władze miasta oraz Pan Prezydent Jacek Krywult, który po raz trzeci obdarzył zaufaniem nasze zawody i objął je patronatem. Władze Miasta były reprezentowane w osobach Panów: Z-cy Prezydenta Zbigniewa Michniowskiego, Naczelnika Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki Ryszarda Radwana oraz przedstawicieli Rady Miasta Piotra Kochowskiego i Antoniego Kruczka.

Dziękujemy wszystkim ekipom za liczne przybycie, kibicom za wsparcie, organizatorom i tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w czymkolwiek przed, podczas i po Turnieju. SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW, dzięki którym żadna z zawodniczek nie wyjechała z naszego miasta z pustymi rękami!

Za drobne niedociągnięcia przepraszamy. Mamy nadzieję, że nie było ich wiele.

Od strony sportowej także odnieśliśmy sukcesy. W kategorii wiekowej 2008 drugie miejsce wywalczyła Maja Ostrowicka. Podkreślić trzeba, że dzielna mała Maja zmagała się również z wysoką temperaturą. Mimo to jest puchar, medal i miejsce na podium. Brawo Maja!

Marta Płachecka najlepsza w roczniku 2006, co jest dla Niej bardzo ważne po nieco eksperymentalnym jednym z wcześniejszych występów. Brawo Marta, jesteś najlepsza!

Emilia Grzybowska w roczniku 2006 na pozycji 8 - jest postęp. Brawo Emilia!

Kinga Krzykowska tuż, tuż za podium a tak naprawdę Kinga ćwiczy swój układ dopiero od wakacji. Brawo Kinga!

Na uwagę zasługuje fakt, że jeszcze nigdy w swojej przygodzie z gimnastyką artystyczną ani Maja, ani Marta, ani Emilia, ani Kinga nie otrzymały za swoje układy tak wysokich not. Brawo zawodniczki i brawo trenerki!

Anastazja Piątek i Katarzyna Wątroba również z nowymi układami i w ich przypadku troszkę zabrakło czasu a w konsekwencji punktów do podium. Ale przyznać trzeba, że układy z przyborami to trudna sztuka i czas jest tutaj bardzo istotny. Pracujemy dalej, efekty powinny przyjść.

Występ:

Mai Ostrowickiej http://youtu.be/43Uru0GgIFY

Marty Płacheckiej http://youtu.be/yDrKgN7MIX8

Kingi Krzykowskiej http://youtu.be/yr9GT6VjwP4

Emilii Grzybowskiej http://youtu.be/r92d9WW8FvI