Aktualności

II Turniej O Puchar Prezydenta Miasta Bielska–Białej - dzień drugi

Zdjęcie do Newsa Plus

2013-10-20

Mamy kolejne medale! Maja Kozioł nie oddała prowadzenia i zdobyła złoto, choć sama przyznała, że wynik punktowy mógłby być trochę lepszy. Paulina Pietras także na podium - jest brąz! Anastazja Piątek i Katarzyna Wątroba o włos od podium, na wysokim czwartym i piątym miejscu. Do tego show naszych najmłodszych zawodniczek - Mai Ostrowickiej, Kingi Krzykowskiej i Wiktorii Tekieli - wszystkie zasłużyły na wyróżnienia i zdobyły nagrody w Baby Cup!

Warto było poświęcić trochę uwagi i obejrzeć występy naszych a także wszystkich pozostałych zawodniczek. Za oknami chłopcy grali w piłkę nożną. Taki mecz trwa półtorej godziny. A One proszą o półtorej minuty uwagi. Dziękujemy tym, którzy odwiedzili nasze zawody. Gimnastyczki na to naprawdę zasłużyły. Mamy nadzieję, że miasto Bielsko-Biała wszystkim się spodobało. Do zobaczenia za rok!

II Turniej O Puchar Prezydenta Miasta Bielska–Białej - dzień pierwszy

2013-10-19

Za nami pierwszy dzień II Turnieju W Gimnastyce Artystycznej O Puchar Prezydenta Miasta Bielska–Białej. Nasze reprezentantki zaprezentowały się bardzo udanie, choć dla niektórych to był pierwszy start w życiu. Ale gdzieś, kiedyś, komuś trzeba zaprezentować to, czego uczą się na tych kilkugodzinnych treningach po kilka razy w tygodniu. Zupełnie przyzwoite Nina Gawlak, Weronika Ostrowicka, Natalia Cieplińska, Wiktoria Żabińska, Emilia Grzybowska, Dominika Tekieli, Zuzanna Olszewska, z szansami na medale jutro Katarzyna Wątroba, Anastazja Piątek, Paulina Pietras i prawie bezbłędna Maja Kozioł a także już złote Marta Płachecka i Emilia Lasatowicz, to dzisiejsze wrażenia. Ukłony dla naszych trenerek - Pani Kasi, Julii, Wiktorii i Olgi.

Skoro już podziękowania, to ta impreza nie mogłaby się odbyć oczywiście bez ludzi dobrej woli, czyli naszych sponsorów, firm:

 

ALWERO http://www.alwero.pl/

BOGMAR http://www.bogmar.net/

EKOKORBUD http://www.ekokorbud.pl/

ELBIS http://www.elbis-agdrtv.pl/

GLAZEL http://www.glazel.pl/

MERINO SPORT http://www.merino-sport.pl/

NEW ZINC http://www.newzinc.pl/

SPÓŁDZIELNIA HANDLOWA SZCZYRK http://www.shszczyrk.pl/

SYRIUSZ http://www.syriusz-lazienki.pl/

TOMEX http://www.tomexsc.pl/

URZĄD MIEJSKI W BIELSKU BIAŁEJ http://www.um.bielsko.pl/

 

Dziękujemy również wszystkim rodzicom (i bratu) naszych zawodniczek, którzy coś załatwili, nosili, rozkładali, wieszali, filmowali, fotografowali, kupili lub mówili przez mikrofon. Te zawodniczki, które tym razem nie startowały również się napracowały, bo karteczki z wynikami też same się nie przemieszczą a i zawodniczki do prezentacji ktoś wyprowadzić musiał. To jest czas prywatny i za niego dzięki.

Szczególne podziękowania dla trenerek i zawodniczek z klubów z całej Polski, które zaszczyciły nas swoją obecnością w tak dużej liczbie. Bez Was tych zawodów też by nie było.

I na koniec jeszcze jedna myśl. Zróbmy coś dla dobra zawodniczek. Niech te, które jadą czasem po kilka godzin na zawody po to, żeby wystąpić przez półtorej minuty, nie drżą o to, czy muzyka zagra, czy płyta nie będzie skakać, czy nie jest za bardzo porysowana i czy format pliku jest właściwy. Niech w DWUDZIESTYM PIERWSZYM wieku muzyka będzie odtwarzana z komputera. Plik można nagrać na kartę pamięci albo płytę i przesłać odpowiednio wcześnie do organizatora albo skorzystać z poczty elektronicznej. Podwójna korzyść - spokojny sen i jeszcze sprawniejsza organizacja zawodów.

Filmy wkrótce.

Bajeczne występy

Zdjęcie do Newsa Plus

2013-10-13

Wczoraj w Katowicach odbył się II Turniej Bajkowy im. Królewny Śnieżki. Nasze reprezentantki zaprezentowały się wyśmienicie i wszystkie wróciły z medalami!

Kasia Wątroba zdobyła swój pierwszy złoty medal. Brawo! Oby tak kiedyś na Mistrzostwach Św... Śląska.

Nie zawiódł również nasz duet eksportowy - złota Marta Płachecka i srebrna Emilia Lasatowicz.

Gdyby kręcił się tu gdzieś jakiś producent z Hollywood i szukał obsady do musicalu o Królewnie Śnieżce, to trzy kandydatki już ma...

Występy:

Kasi http://youtu.be/Cp2NngpYgjA

Marty http://youtu.be/DeZPOeUVKWs

Emilii http://youtu.be/HojnxRWmYfo