Aktualności

Zdobyły Jaworzno

Zdjęcie do Newsa Plus

2013-10-05

Dzisiaj odbył się III Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej Jaworzno 2013. Miło nam poinformować, że zarówno Marta Płachecka, jak i Emilia Lasatowicz wróciły do Bielska-Białej z pucharami. Marta zdobyła złoto, Emilia wywalczyła srebro. Brawo! Tym razem postawiliśmy na jakość a nie na ilość. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo chyba znów nie było tak skutecznej ekipy.

Pozostałe zawodniczki przygotowują się do naszego Turnieju, który odbędzie się już wkrótce w hali w Cygańskim Lesie. Dla wielu zawodniczek będą to pierwsze starty w życiu i mamy nadzieję, że pozytywnie na nie wpłynie start w domu, w Bielsku-Białej a nie gdzieś daleko w Jaworznie czy Krakowie.

Wszystkim naszym zawodniczkom życzymy takich chwil, jakie są udziałem Marty i Emilii a wcześniej Pauliny, Kasi czy Mai. Medalowych występów! Ćwiczcie pilnie, bo nie zostało już wiele czasu. Poniżej dwa filmiki motywacyjne.

Występ Marty http://youtu.be/MOS-2tLcalw

Występ Emilii http://youtu.be/GbRfo5TccMs

 

Grzebiąc w internecie...

2013-09-25

...można natknąć się na bardzo ciekawe filmiki. Gdyby któraś z naszych zawodniczek wykonała kiedyś którykolwiek z elementów zawartych w tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=Viu7U8_IhD4, to byłaby wielka.

I tak wszystkie są wielkie...

Pewniaczki

Zdjęcie do Newsa Plus

2013-09-21

Dziś w Krakowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Byliśmy chyba jedynym klubem, który zanotował stuprocentową skuteczność. Obydwie nasze zawodniczki stanęły na podium! Marta Płachecka wróciła ze srebrem a Emilia Lasatowicz z brązem. Dlaczego pewniaczki? Bo o co byście się prędzej założyli? Że z kolejnych zawodów również nasze reprezentantki wrócą z medalami czy o to, że piłkarze w październiku wygrają z Anglią na Wembley?

Występ Marty: http://youtu.be/kvd_glaVn-8

Występ Emilii: http://youtu.be/9X7lMD9EQgU

Przy muzyce o sporcie

Pod adresem http://youtu.be/xmWiEyqn6_c możecie jeszcze raz powspominać letnie zgrupowanie w Łebie...

Uwaga-zmiana w harmonogramie

2013-09-13

W zakładce "Treningi-Kiedy" znajduje się uaktualniony harmonogram zajęć. Dotyczy piętnastominutowych zmian we wtorek i środę. Mamy nadzieję, że spotka się z Państwa przychylnym przyjęciem i dzięki niemu nie będzie trzeba przynajmniej w te dni gnać na złamanie karku, aby zdążyć na początek zajęć.