Aktualności

Dziewczyny na medal

Zdjęcie do Newsa Plus

W dniach 10-11.11.2012 r. w hali BTS REKORD przy ul. Startowej w Bielsku-Białej odbył się 1. Turniej Gimnastyki Artystycznej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska – Białej. Udział wzięły zawodniczki z klubów: Carramba Katowice, UKS 62 Katowice, Gwiazda Olesno, MCKiS Jaworzno, UKS Dąb 19 Katowice, Widzew Łódź, Legia Warszawa i SGAiS Pasja z Bielska-Białej. Wszystkie zawodniczki bawiły się świetnie i dały z siebie wszystko podczas występów.

Najmniej gościnne w swoich kategoriach wiekowych okazały się Marta Płachecka (złoty medal), Emilia Lasatowicz (złoty medal), Lilia Karcz (brązowy medal) i Maja Kozioł (brązowy medal), które u siebie w domu nie dały zepchnąć się z podium. Najbardziej nielubiane przez sportowców - 4. miejsce - zajęły Paulina Pietras i Kamila Kłosowicz a na uwagę zasługuje również występ najmłodszej Zuzi Olszewskiej, która wywalczyła 5. lokatę. Wszystkim zawodniczkom (również tym, które nie zostały wymienione) należą się duże brawa, ponieważ dla wielu z nich był to debiut w poważnych zawodach, bądź drugi albo trzeci start. Tym razem się nie udało, ale ciężką i systematyczną pracą wedrą się jeszcze na podium.

Zdjęcia z zawodów w zakładce Galeria. Kolejne będą ukazywać się w miarę upływu wody w rzece.

 

 

Gwiazda tygodnia

2012-11-06

Miała być Ewelina, ale z powodów zdrowotnych musimy przełożyć odpytywanie (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!). Z ławki rezerwowych na plac boju wchodzi Maja Kozioł, zawodniczka klasy mistrzowskiej. Oby to był dobry prognostyk przed zawodami! Wszystko u góry ekranu w odpowiedniej zakładce.

I Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska- Białej

Zdjęcie do Newsa Plus

Serdecznie Zapraszamy na  organizowany przez nasze Stowarzyszenie Turniej w Gimnastyce Artystyczniej

 

Gdzie: Hala BTS Rekord ul. Startowa 13 w Bielsku- Białej

Kiedy: 10- 11.11.12r.

 

START: 9.30

 

wstęp wolny

Gwiazda tygodnia

2012-10-27

Pora poznać bliżej trenerki naszego klubu i zawodniczki (o ile mają taką ochotę a rodzice wyrażą zgodę). Pierwszą GWIAZDĄ TYGODNIA jest Pani Olga, która przyjechała do nas z Białorusi. To ten kraj, z którego pochodzi klub piłkarski BATE Borysów, który w tej edycji Ligi Mistrzów ograł francuskie Lille i niemiecki Bayern Monachium.

Następnym razem GWIAZDA TYGODNIA rozpocznie się od słów „Nazywam się Ewelina...”

Wszystko u góry ekranu w odpowiedniej zakładce.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek do lat 9 i zawody I kroku

Zdjęcie do Newsa Plus

W sobotę 22.09.2012 r. trójka naszych zawodniczek miała ciekawy przerywnik w codziennych treningach. Emilia Lasatowicz, Lilia Karcz i Marta Płachecka wystartowały w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek do lat 9 i zawody I kroku. W kategorii I krok (dla rocznika 2005 i młodszych) zaprezentowały się zupełnie przyzwoicie, tym bardziej, że dwie spośród nich są z rocznika 2006 i musiały rywalizować z zawodniczkami od siebie starszymi. Zdjęcia z występów w zakładce "Galeria".